Blog

Organizacja wieczoru kawalerskiego

wieczór kawalerski

W życiu nadarza się zaledwie kilka imprez, które przeżywa się tylko raz. Świętujemy jedną osiemnastkę, jednorazowo balujemy na przedmaturalnej studniówce czy też tylko raz stajemy na ślubnym kobiercu. Przynajmniej wedle przyjętych norm. Co wiąże się z zawarciem aktu małżeńskiego, raz jeden też nadarza się okazja, ażeby uczcić koniec swojego kawalerskiego życia.

 

Organizacja na własną rękę

Tradycją jest już zwyczaj, iż wieczór kawalerski organizowany jest przez świadka. Pan młody ma w tym czasie z pewnością inne ważne sprawy na głowie. Jest to z pewnością nie mała przyjemność, ale także ogromna odpowiedzialność. Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to święto tylko jednego mężczyzny i z tą myślą powinno ono zostać zorganizowane. Dlatego dobrze wiedzieć, jakie pragnienia przyszły pan młody chciałby spełnić przed ślubem. Wszak nie trzeba w tej kwestii polegać ma nieomylności amerykańskich filmów, które za nadrzędną cechę wieczorów kawalerskich podają ostre imprezowanie. Dodatkowo spędzone obowiązkowo w obecności półnagich pań, specjalistek w striptizie. Pan młody wcale nie musi lubić ostro zakrapianych imprez. Wręcz przeciwnie, może chcieć spędzić swój ostatni wieczór wolności po prostu z przyjaciółmi w miłej atmosferze męskich zainteresowań. Jeżeli świadek podejmie się samodzielnego ogarnięcia tematu, z pewnością na znalezieniu i zarezerwowaniu odpowiedniej atrakcji się nie skończy. Panowie muszą jeszcze mieć gdzie spędzić noc – kiedy już zdecydują się zmrużyć oko, a także zjeść czy zwyczajnie dostać się we właściwe miejsce.

wieczór kawalerski

Profesjonalna obsługa.

Warszawa ma do zaoferowania wiele możliwości zorganizowania wieczoru kawalerskiego na nasze zamówienie przez specjalistów. Zazwyczaj firmy specjalizujące się w tego typu imprezach wychodzą do klientów z konkretną ofertą kilku różnych pakietów, spośród których należy dokonać wyboru. Najczęściej proponowane atrakcje to paintball, quady, rajdy buggy czy impreza alkoholowa w towarzystwie zawodowej tancerki bądź z rezerwacją w klubie go-go. Przy skorzystaniu z któregokolwiek pakietu, rola organizatora sprowadza się przede wszystkim do określenia liczby gości i zabukowania terminu imprezy. Jednakże wybierając, należy również zwrócić uwagę na budżet, jaki jest do rozdysponowania. Bez problemu znaleźć można imprezę w granicach 100 zł/os., jak również 1500 zł/os.

wieczór kawalerski

Wybór należy do nas i w zasadzie ogranicznikiem nie są nawet ramy pakietów. Należy jednak pamiętać o jednej podstawowej kwestii. Wieczór kawalerski to przede wszystkim impreza pana młodego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *